© ON THE ROOF vzw

CONTACT

We horen graag van jou. Aarzel niet om ons te bellen, mailen of een bezoekje te brengen aan ons Dansforum.

ADMINISTRATIEVE ZETEL

Putteveld 31
1860 Meise
0032 477 133 476

info@ontheroof.be
www.ontheroof.be

BE25 7340 3502 4382

ON THE ROOF DANSFORUM

Contactpersoon
Francesca Verbelen
0032 472 835 664

Sportschuur Wolvertem
Populierenlaan 20
1861 Meise-Wolvertem

 

Te Wildert
Driesstraat 3
1861 Meise-Wolvertem

BESTUUR EN MEDEWERKERS

Jan Wallyn
Artistiek Directeur • Voorzitter
jan.wallyn@ontheroof.be

Jelle Coppens
Productie • Penningmeester
jelle.coppens@ontheroof.be

Francesca Verbelen
OTR Dansforum
• Secretaris
francesca.verbelen@ontheroof.be

 

Jolien Jaspers 

Projectmedewerker 
jolien.jaspers@ontheroof.be
 

Jeroen Lissens
Forumbegeleider Break
jeroen.lissens@ontheroof.be

Bazil Pasques
Forumbegeleider Break
bazil.Pasques@ontheroof.be

 

Nico Temmerman

Forumbegeleider Break

nico.temmerman@ontheroof.be

 

Anita Astrid
Forumbegeleider Hedendaags
anita.astrid@ontheroof.be


Sanne Van Crombruggen
Forumbegeleider Dansdrill
sanne.vancrombruggen@ontheroof.be

 

Tomas Ntamashimikiro
Forumbegeleider Hiphop
tomas.ntamashimikiro@ontheroof.be


Sil De Boeck
Grafisch Vormgever OTR Dansfestival
sil@sil.be